Lamele na filcu

Dekoracyjne panele akustyczne odpowiednie do każdego wnętrza

Lamele na filcu to produkty, które idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Panele akustyczne są uniwersalne, ze względu na swoją klasyczną kolorystykę. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Ich nowoczesny design pozwoli na tworzenie wspaniałych aranżacji, a także modnych przepierzeń, dzięki którym można zyskać nową przestrzeń i prywatność. Warto podkreślić, że są one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które posiadają duży współczynnik pochłaniania dźwięku, dlatego doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu, gdzie znajduje się kino domowe, w sypialni, pokoju dziecka, biurze, czy w budynkach użyteczności publicznej i studiach muzycznych.

Lamele na ścianę to nie tylko ozdoba, która wspaniale dopełni aranżację każdego wnętrza, nadając mu elegancji, klasy i stylu. Lamele dekoracyjne wykorzystuje się również do wyciszenia pomieszczeń. Lamele na filcu posiadają konstrukcje pionowo ułożonych listew, które są wykonane wysokiej jakości materiału MDF w wielu odcieniach dębu, a także uniwersalnej bieli i czerni, tak by klient mógł je dobrać zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Lamele montowane są w odstępie 2cm na grubym filcu 8mm. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i funkcjonalne, ponieważ doskonale wycisza pomieszczenia. W asortymencie sklepu Lameo znajdują się lamele na filcu o wysokości 275 cm.  Są również kwadratowe panele 3D na filcu o wymiarach 60x60.

Dekoracyjne panele akustyczne odpowiednie do każdego wnętrza

Lamele na filcu to produkty, które idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. CZYTAJ WIĘCEJ...
Panele akustyczne są uniwersalne, ze względu na swoją klasyczną kolorystykę. Świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Ich nowoczesny design pozwoli na tworzenie wspaniałych aranżacji, a także modnych przepierzeń, dzięki którym można zyskać nową przestrzeń i prywatność. Warto podkreślić, że są one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które posiadają duży współczynnik pochłaniania dźwięku, dlatego doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu, gdzie znajduje się kino domowe, w sypialni, pokoju dziecka, biurze, czy w budynkach użyteczności publicznej i studiach muzycznych.
Lamele na ścianę to nie tylko ozdoba, która wspaniale dopełni aranżację każdego wnętrza, nadając mu elegancji, klasy i stylu. CZYTAJ WIĘCEJ...
Lamele dekoracyjne wykorzystuje się również do wyciszenia pomieszczeń. Lamele na filcu posiadają konstrukcje pionowo ułożonych listew, które są wykonane wysokiej jakości materiału MDF w wielu odcieniach dębu, a także uniwersalnej bieli i czerni, tak by klient mógł je dobrać zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Lamele montowane są w odstępie 2cm na grubym filcu 8mm. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i funkcjonalne, ponieważ doskonale wycisza pomieszczenia. W asortymencie sklepu Lameo znajdują się lamele na filcu o wysokości 275 cm. Są również kwadratowe panele 3D na filcu o wymiarach 60x60.

Panele akustyczne - wielofunkcyjne zastosowanie

Lamele na filcu to nie tylko piękna i gustowna dekoracja wnętrza, mają one także funkcję wyciszającą niechciane dźwięki, eliminują efekt echa i poprawiają akustykę wnętrza. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości i filcu. Panele akustyczne to ozdoba wyróżniająca się swoim nowoczesnym designem, obok której nie da się przejść obojętnie! Dzięki temu, że został zastosowany filc lamele na ścianę pochłaniają dźwięki, pochodzące np. od sąsiadów, z kina domowego itd. Oznacza to także, że nie niesie się pogłos i odbiór wszelkich dźwięków jest przyjemniejszy i bardziej przyjazny dla ucha.

Jak panele akustyczne wpływają na wyciszenie pomieszczenia?

Panele akustyczne mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą one spełniać jedynie element dekoracyjny, jak również wyciszać pomieszczenia, poprawiać akustykę i eliminować pogłos. Dlatego świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, gdzie najczęściej jest kino domowe, studiu muzycznym, biurowcach, salach konferencyjnych, wysokich kamienicach.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do listy

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).