Lamele Dąb artisan

Lamele dąb artisan to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych kolorów jeśli chodzi o ten element wykończenia mieszkania czy domu. Lamele dekoracyjne dąb artisan pasują do każdej estetyki, w tym zarówno nowoczesnych, jak i bardzo klasycznych wnętrz. Do ich największych zalet należy ponadczasowy design, wyjątkowe wzornictwo, jak i duża wytrzymałość, dzięki której mogą służyć przez długi okres. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, w której można znaleźć kilka wersji lameli w kolorze dębu artisan.


Lamele dąb artisan do każdego wnętrza

Lamele to bez żadnych wątpliwości jeden z największych hitów designerskich kilku ostatnich lat, a wśród tych, które cieszą się sporym zainteresowaniem są właśnie lamele dąb artisan. Lamele te pasują do każdego stylu aranżacyjnego, w tym do wnętrz minimalistycznych, rustykalnych, nowoczesnych, loftowych, industrialnych, a nawet estetyki skandynawskiej czy klasycznej. Lamele dąb artisan świetnie prezentują się w zestawieniu z jasnymi, jak i ciemnymi kolorami, w tym z czernią, antracytem czy grafitem. Pasują do nich ponadto odcienie szarości, beże, kolory pastelowe, jak i biel. Z uwagi na to, że na ich powierzchni widoczny jest wyrazisty rysunek słojów, trudno z daleka odróżnić je od prawdziwego litego drewna. Jest to ogromna zaleta, szczególnie dla tych, którym zależy na wprowadzeniu do wnętrza naturalnych materiałów, dzięki którym stanie się ono cieplejsze, żywsze, a przez to wyjątkowe. Lamele dąb artisan mogą być zarówno główną wizytówką danego pomieszczenia, ale mogą też stanowić bazę lub tło dla innych elementów wykończenia przestrzeni.

Do czego zamontować lamele drewniane?

Lamele dąb artisan można zamontować w kilku krokach, które opisujemy w naszej instrukcji. W ten sposób w krótkim czasie i niewielkim kosztem można odmienić oblicze danego pomieszczenia. Lamele drewniane można umieścić na ścianie, na suficie, jak i zbudować z nich ściankę działową. Rozwiązanie to warto wykorzystać m.in. wówczas, gdy chcemy oddzielić jedno pomieszczenie od drugiego, np. salon od aneksu kuchennego czy też przestrzeń do pracy od reszty pokoju. Możliwości w tym zakresie jest wiele, dlatego na pewno każdy wybierze taką, która będzie spełniać jego oczekiwania.

Lamele dekoracyjne dąb artisan - jakie wybrać?

Lamele w kolorze dębu artisan to jeden z tych produktów, które dostępne są w kilku wariantach. Ten rodzaj lameli dostępny jest w wersji Classic, czyli o standardowych wymiarach 3 cm szerokości na 4 cm głębokości, jak i w wersji MINI, czyli 1,6 cm szerokości oraz 3 cm głębokości. Świetnym rozwiązaniem są poza tym lamele dąb artisan na filcu, które sprzedajemy na panelach o szerokości 30 cm, a także nowoczesnych panelach 3D w formacie 60 cm na 60 cm. W obu przypadkach ciekawy design łączy się z walorami akustycznymi. Lamele umieszczone są bowiem na grubej warstwie filcu, który w znacznym stopniu pochłania fale dźwiękowe pochodzące z zewnątrz, jak i te, które wychodzą z pomieszczenia.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do listy

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).