Lamele Dąb wotan

Lamele dąb wotan to w pewnym sensie kompromis pomiędzy jasnymi, a ciemnymi odcieniami drewna. Wyraźne słoje oraz struktura samych lameli sprawia, że trudno jest odróżnić je od prawdziwego, litego drewna. Z tego powodu sprawdzą się one w każdym wnętrzu, niezależnie od dominującej kolorystyki. Na pewno przypadną do gustu osobom, które stawiają na naturalne materiały i dekoracje, chcąc ożywić i ocieplić przestrzeń. W naszej ofercie dostępne jest kilka wariantów tych lameli, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.


Lamele dąb wotan - do czego dopasować?

Lamele drewniane to jeden z tych elementów designerskich, wobec których nie można pozostać obojętnym. Tym bardziej jeżeli mówimy o tak popularnym i wyrazistym kolorze jak dąb wotan. Lamele dekoracyjne można zastosować w dowolnej przestrzeni, ponieważ pasują one do każdego stylu i wszelkiego rodzaju ozdób. Lamele dąb wotan można zestawić zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi kolorami mebli, podłóg czy ścian. Najważniejsze jest określenie, na czym nam dokładnie zależy. Czy lamele mają stanowić uzupełnienie pozostałych elementów dekoracyjnych czy też wyróżniać się na ich tle. Lamele w tym kolorze pasują do bieli, szarości, beżu czy czerni. Odnajdą się świetnie nie tylko w nowoczesnych, ale też klasycznych wnętrzach, w stylu skandynawskim, a nawet w surowej estetyce przestrzeni loftowych czy industrialnych.

Gdzie montować lamele dąb wotan?

Oferowane przez nas lamele dekoracyjne dąb wotan można montować zarówno na ścianie, jak i suficie. Ponadto, kolor ten jest dostępny także w formie lameli ażurowych, z których wykonuje się ścianki działowe, które mogą oddzielać pomieszczenia lub wyznaczać strefy. Lamele dąb wotan można zamontować w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu czy domu, ale często sprawdzają się one w obiektach biurowych, handlowych czy usługowych, a nawet gastronomicznych oraz użyteczności publicznej. Lamele dąb wotan można wykorzystać m.in. w salonie lub sypialni, choćby na ścianie za telewizorem czy łóżkiem, ale też w pomieszczeniach biurowych. Mogą one poza tym posłużyć jako ciekawa dekoracja w kuchni, a jednocześnie wyznaczać strefę jadalnianą.

Lamele dąb wotan - jakie rodzaj wybrać?

Nasze lamele dąb wotan dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu można dobrać je w zależności od potrzeb, ale i możliwości. Lamele w standardowych wymiarach 30 na 40 na 275 cm można nabyć w ramach kolekcji Classic. Nieco mniejsze, bo o szerokości 1,6 cm oraz głębokości 3 cm, są lamele MINI. Jeżeli komuś zależy na walorach akustycznych, dzięki którym można wygłuszyć pomieszczenie i pozbyć się echa, powinien zdecydować się na lamele na filcu, które sprzedawane są jako panele o szerokości 30 cm. Osobną kategorię stanowią kwadratowe panele akustyczne 3D na filcu, których wymiary to 60 na 60 cm, a głębokość 2,4 cm. W tym przypadku mamy do czynienia nie tylko z poprawą akustyki, ale też optycznym powiększeniem przestrzeni. Panele 3D można układać w poziome lub pionowe linie, ale także tworzyć z nich wyjątkowy wzór geometryczny.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do listy

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).