Lamele Dąb naturalny

Lamele drewniane od wielu już lat nie wychodzą z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się zmienić. Na tego typu dekorację wnętrz decydują się właściciele domów i mieszkań, jak i osoby projektujące biura, restauracja itd. lamele dąb naturalny to ponadczasowe, stylowe i niezwykle nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób jesteśmy w stanie zmienić charakter danej przestrzeni. Lamele dębowe to wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wyjątkowe i trwałe elementy designerskie.


Co dają lamele dębowe?

Lamele drewniane posiadają szereg zastosowań jeśli chodzi o nowoczesne i stylowe aranżowanie wnętrza. W zależności od potrzeb i wyboru odpowiedniego rodzaju lamele dębowe mogą znacząco zmienić wygląd danej przestrzeni, w tym nawet optycznie ją powiększyć. Sprawdza się to w szczególności w wąskich lub niewielkich pomieszczeniach takich jak przedpokój, kuchnia, a nawet łazienka. W salonie oraz sypialni natomiast lamele dekoracyjne wprowadzą powiew świeżości i przytulny klimat, który jest niezbędny w tego typu pomieszczeniach. Jest to dekoracja na tyle uniwersalna, a jednocześnie niezwykle oryginalna i wyróżniająca się na tle innych dodatków, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Lamele dębowe, zarówno te laminowane, jak i fornirowane prawdziwym drewnem, zachwycą naszych gości, a nam będą mogły służyć przez wiele lat z uwagi na ich dużą wytrzymałość. Ponadto lamele dąb naturalny dostępne są w naszym sklepie w wersji ażurowej, a więc można zbudować z nich ściankę, która będzie oddzielać pomieszczenia lub wyznaczać strefy. Mamy więc tutaj do czynienia zarówno z walorami wizualnymi, jak i wysoką funkcjonalnością.

Jaki kolor pasuje do lameli?

Lamele dąb naturalny pasują do każdego stylu i kolorystyki. Ich barwę najłatwiej można opisać jako neutralną, która będzie świetnie współgrać zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi meblami, podłogą czy innymi dodatkami. Na lamele w tym kolorze powinny zdecydować się przede wszystkim osoby, które preferują naturalny kolor drewna. Lameli dębowych można użyć jako tła dla innych dekoracji, ale też wykorzystać je jako wyróżniający się element, który stanie się niejako znakiem rozpoznawczym wnętrza. Lamele dąb naturalny idealnie odnajdą się w nowoczesnej, minimalistycznej przestrzeni, ale także w prostym stylu skandynawskim czy surowym, ale zbliżonym do natury stylu loftowym. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby użyć ich w estetyce glamour.

Jak zamontować lamele dębowe na ścianie?

Lamele dąb naturalny montuje się do ściany, ale i sufitu, a z lameli ażurowych można stworzyć ściankę. Coraz częściej lamele są też stosowane jako alternatywa dla balustrady przy schodach. Nasze produkty cechuje trwałość, nowoczesny design, jak i bardzo prosty i błyskawiczny montaż. Potrzebny będzie jedynie klej montażowy, a z uwagi na to, że lamele są laminowane z każdej ze stron, nie ma znaczenia, którym bokiem je zamontujemy. Polecamy lamele dąb naturalny w wersji Classic, MINI, ażurowej, jak na filcu, w tym panele 3D.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do listy

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).