Lamele antracytowe

Lamele antracytowe są idealną opcją dla tych, którzy nie chcą w swoim wnętrzu klasycznej czerni, ale zależy im na ciemnym odcieniu. Bardzo często lamele antracyt dobiera się do frontów meblowych lub koloru innych dekoracji, dzięki czemu aranżacja jest spójna. Lamele drewniane w tym kolorze można wykorzystać w dowolnej przestrzeni, zarówno w mieszkaniu czy domu, ale też w biurze czy nawet obiektach handlowych lub usługowych. W naszym sklepie dostępne są lamele antracytowe Classic oraz lamele MINI.


Co dają lamele antracyt?

Lamele antracyt to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na to, aby urozmaicić daną przestrzeń i nadać jej wyjątkowego charakteru. Lamele dekoracyjne można wykorzystać na wiele różnych sposobów, montując je zarówno na ścianach, jak i na suficie oraz wykonując przepierzenie. Nasze lamele antracyt są laminowane z każdej ze stron, a więc można zamontować je dowolnym bokiem. Lamele drewniane to synonim nowoczesności i dobrego stylu, szczególnie jeśli mówimy właśnie o tak ciemnym kolorze jak antracyt. Sprawdzą się one idealnie we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym, rustykalnym, industrialnym oraz glamour. Nie oznacza to bynajmniej, że nie można użyć ich także w nieco innej estetyce. Jeżeli ktoś lubi odważniejsze i bardziej kontrastowe zestawienia, może wykorzystać lamele antracytowe w pomieszczeniach wykończonych w stylu skandynawskim czy klasycznym. Lamele antracyt mogą bowiem być na pierwszym planie, ale też nie rzucać się w oczy, a jedynie uzupełniać pozostałe elementy dekoracyjne.

Z czym połączyć lamele antracyt?

Lamele drewniane w kolorze antracytowym można łączyć z różnymi elementami, w tym z meblami, podłogami czy kolorem ścian. Trzeba pamiętać jednak o tym, że antracyt to najciemniejszy odcień szarości, dlatego najlepiej pokryć lamelami antracytowymi maksymalnie jedną ze ścian. Wszystko po to, aby stanowiły one ciekawy akcent, ale nie przytłoczyły. Lamele antracytowe bardzo często znajdują zastosowanie w sypialniach, które z natury są miejscem wypoczynku i oazą spokoju. Ciemne wykończenie którejś ze ścian, m.in. przy pomocy antracytowych lameli, uspokaja i zapewnia komfortowy sen. Lamele dekoracyjne antracyt można też śmiało zamontować w salonie, np. na fragmencie ściany za telewizorem.

Jakie lamele ścienne wybrać?

Lamele antracyt dostępne są w naszym sklepie w dwóch wersjach: Classic oraz MINI. Pierwsze charakteryzują się wymiarami: 3 cm szerokości, 4 cm głębokości oraz 275 cm długości, drugie natomiast mają 1,6 cm szerokości oraz 3 cm głębokości przy tej samej długości. Przy wyborze należy kierować się oczywiście własnymi preferencjami oraz potrzebami. Wszędzie tam, gdzie mamy wystarczającą ilość miejsca, warto zastosować lamele w standardowym rozmiarze. Jeżeli natomiast zależy nam na lamelach slim, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po produkt z kolekcji MINI. Nasze produkty stworzone są z dbałością o szczegóły i niezwykle wytrzymałe, lamele można także samodzielnie dociąć na dowolną długość.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do listy

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).